Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU
Zagreb, Trg Republike Hrvatske 15
objavljuje

N A T J E Č A J

za popunu slobodnog radnog mjesta

SPECIJALIST ZA ORGANIZACIJU RADA U KAZALIŠTU – 1 izvršitelj

UVJETI:
         -  završen preddiplomski sveučilišni ili preddiplomski stručni studij, odnosno osoba koja je stekla višu stručnu spremu sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju iz područja društvenih ili humanističkih znanosti
         - 3 godina radnog staža
         - znanje najmanje jednog stranog jezika
         - informatička pismenost
         - probni rad 3 mjeseca

Opis radnog mjesta: organizira i koordinira rad unutar ureda intendantice, povezuje rad ureda Intendantice s ostalim direkcijama i službama, prema uputi Intendantice sudjeluje u realizaciji raznih projekata, obavlja administrativne i tajničke poslove u uredu Intendantice, sudjeluje u organizaciji protokola premijernih i repriznih predstava, obavlja ostale poslove iz područja rada po nalogu Intendantice.
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.

Uz molbu i životopis kandidati su obvezni priložiti i preslik diplome o završenom obrazovanju, ispis radnog staža izdan od strane Zavoda za mirovinsko osiguranje, preslik potvrde o poznavanju stranog jezika (ili prijepis ocjene), prijepis potvrde o informatičkoj pismenosti (ili prijepis ocjene).

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti po posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti presliku dokumenata kojima se dokazuju okolnosti na temelju kojih ostvaruje pravo prednosti.
Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost prilikom zapošljavanja sukladno članku 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, uz prijavu na javni natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Prijave  s životopisom te dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 15, 10 000 Zagreb.

Nepotpune i nepravovremene prijave za sva navedena radna mjesta neće se razmatrati.

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu

Objava, 19.10.2020.