Natječaj za radna mjesta stručnih suradnika za računovodstvene poslove - Hrvatski restauratorski zavod

Hrvatski restauratorski zavod
Zagreb, Nike Grškovića 23

Temeljem članka 9. Uredbe o spajanju javnih ustanova restauratorske djelatnosti („Narodne novine“ broj: 02/97 i 119/01) i članaka 8. i 22. Statuta Hrvatskog restauratorskog zavoda, ravnatelj  Hrvatskog restauratorskog zavoda objavljuje

NATJEČAJ
za zasnivanje radnog odnosa

na sljedećim radnim mjestima:

1. STRUČNI SURADNIK ZA RAČUNOVODSTVENE POSLOVE - za financijsko-računovodstvene poslove
      jedan izvršitelj (m/ž) u Financijsko-računovodstvenom odjelu, mjesto rada
      Zagreb − rad na određeno
      vrijeme s punim radnim vremenom - zamjena za nenazočnu radnicu

2. STRUČNI SURADNIK ZA RAČUNOVODSTVENE POSLOVE - financijska kontrola i likvidatura dokumenata
      Zagreb - rad na određeno

UVJETI:

Za radna mjesta pod rednim brojem 1. – 2.:
  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij, odnosno studij kojim je stečena visoka stručna sprema sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, ekonomski ili drugi odgovarajući smjer,
  • znanje rada na računalu u okviru poslova radnog mjesta,
  • znanje jednog stranog svjetskog jezika,
  • vozačka dozvola „B“ kategorije

OSTALI UVJETI:
Za radna mjesta pod rednim brojem 1. – 2.: sistematičnost, organiziranost, pedantnost i savjesnost, izgrađen osjećaj odgovornosti, izgrađene radne navike, izražene komunikacijske sposobnosti, povišena tolerancija na stres, spremnost na suradnju, identifikacija s kolektivom

Kratak opis poslova:
Za radno mjesto pod rednim brojem 1.: priprema, vrši provjeru te kontrolira i knjiži izvode, blagajnu, ulazne račune te obrađuje svu ostalu knjigovodstvenu i financijsku dokumentaciju; priprema i unosi podatke u informatički sustav po nosiocima troška - radnim nalozima i izvorima financiranja; procesuira dokumentaciju i unosi u sustav za vođenje knjiga-analitičkih knjigovodstvenih evidencija dugotrajne nefinancijske imovine po vrsti, količini i vrijednosti; i knjiga-analitičkih evidencija financijske imovine i obveza; usklađuje analitičke račune sa sintetičkim računovodstvom; sudjeluje u izradi internih i eksternih financijskih izvještaja; prati relevantne propise.

Za radno mjesto pod rednim brojem 2.: preuzima ulaznu dokumentaciju; klasificira i kontrolira knjigovodstvene isprave s formalne, računske i suštinske strane; vrši provjeru ispravnosti terećenja radnog naloga-nosioca troška; priprema i unosi podatke u informatički sustav module likvidature, putnih naloga, ugovora i projekata; zaprima, obrađuje, čuva i daje na postupanje primljene i izdane vrijednosnice te o tome void evidenciju; prati relevantne propise.

Za radna mjesta pod rednim brojem 1.i 2.
uz pisanu prijavu za natječaj kandidat treba priložiti:

  • životopis
  • domovnicu ili presliku
  • diplomu ili presliku
  • svjedodžbu ili presliku
  • presliku vozačke dozvole
  • potvrdu nadležne područne službe Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima unesenim u matičnu evidenciju

Ravnopravno se mogu natjecati kandidati ženskog i muškog spola.

S kandidatima koji će nakon provedenog intervjua ući u uži izbor bit će obavljeno testiranje o čemu će biti obaviješteni.

Osobe se primaju u službu na određeno vrijeme - zamjena, do povratka nenazočnih radnica.

Prijave na natječaj s potpunim dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama i Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati, a osobe koje podnesu takve prijave ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

Prijave se podnose poštom na adresu:

Nike Grškovića 23, p.p. 23
10 002 Zagreb
s naznakom „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO“

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Objava, 16.12.2015.