Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnim mjestima likvidator i dostavljač - Hrvatski restauratorski zavod, Zagreb

Temeljem članka 9. Uredbe o spajanju javnih ustanova restauratorske djelatnosti („Narodne novine“ broj: 02/97 i 119/01) i članaka 8. i 22. Statuta Hrvatskog restauratorskog zavoda, ravnatelj Hrvatskog restauratorskog zavoda objavljuje

NATJEČAJ
za zasnivanje radnog odnosa

na sljedećim radnim mjestima:

1. LIKVIDATOR - jedan izvršitelj (m/ž) u Odsjeku financijske operative, Financijsko-računovodstveni odjel - rad na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, zamjena za nenazočnog radnika, mjesto rada Zagreb

2. DOSTAVLJAČ - jedan izvršitelj (m/ž) u Pisarnici, Odjel općih pravnih i administrativnih poslova - rad na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, zamjena za nenazočnog radnika, mjesto rada Zagreb

UVJETI:

Za radno mjesto pod rednim brojem 1.:
     • srednja stručna sprema, ekonomski ili drugi odgovarajući smjer
     • tri (3) godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
     • znanje rada na računalu u okviru poslova radnog mjesta,

Za radno mjesto pod rednim brojem 2.:
     • srednja stručna sprema,
     • jedna (1) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
     • znanje rada na računalu u okviru poslova radnog mjesta.

OSTALI UVJETI:
Za radna mjesta pod rednim brojem 1. i 2.:
     • visoka razina sistematičnosti,
     • organiziranosti
     • pedantnosti,
     • savjesnosti
     • izgrađen osjećaj odgovornosti,
     • izgrađene radne navike,
     • izražene komunikacijske sposobnosti,
     • povišena tolerancija na stres,
     • spremnost na suradnju,
     • identifikacija s kolektivom

Kratak opis poslova:
     • Za radno mjesto pod rednim brojem 1.: preuzima svu ulaznu dokumentaciju za Financijsko-računovodstveni odjel i kontrolira sve knjigovodstvene dokumente s formalne, računske i suštinske strane što potvrđuje svojim potpisom; suštinsku kontrolu obavlja u smislu provjere je li dokument ili račun valjano potpisan i da li je izvršeno terećenje nosioca troška; kontrolira da li je za račun za imovinu utvrđen rukovatelj imovinom; vodi evidenciju nabave dugotrajne imovine i izrađuje godišnje izvješće o ulaganjima u dugotrajnu imovinu; vodi knjigu predračuna i povezuje plaćanja predračun-račun; vodi analitičku evidenciju sitnog inventara, osigurava zaduženja rukovatelja imovinom, priprema podatke za inventuru i vrši njen obračun; usklađuje povjerene mu pomoćne knjige s Glavnom knjigom; prati relevantne propise.
Prednosti:
     • dodatna stručna usavršavanja

     • Za radno mjesto pod rednim brojem 2.: obavlja otpremu i dopremu pošiljaka, svakodnevno pakira, važe, popisuje i odnosi poštanske i druge pošiljke u poštanske urede na području grada, vrši internu dostavu poslovne dokumentacije između različitih lokacija Zavoda te između lokacija Zavoda i drugih subjekata, pomaže u organizacija sastanaka i izvedbi administratorskih poslova te umnožava dokumente, sastavlja jednostavne dopise, vodi i ažurira interne adresare, vodi i evidentira prijemne knjige pošte, vodi knjigu interne pošte za propisanu dokumentaciju, odgovoran je za nabavku potrebnog materijala i obrazaca za pakiranje.

Uz pisanu prijavu za natječaj kandidat treba priložiti:
     • životopis
     • domovnicu ili presliku
     • svjedodžbu o završenom srednjoškolskom obrazovanju ili presliku
     • potvrdu nadležne područne službe Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima unesenim u matičnu evidenciju

Dodatno za radno mjesto pod brojem 2.:
     • preslika vozačke dozvole - ukoliko postoji

     Ravnopravno se mogu natjecati kandidati ženskog i muškog spola.
     Prijave na natječaj s potpunim dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati, a osobe koje podnesu takve prijave ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.
     Prijave se podnose poštom na adresu: Hrvatski restauratorski zavod, Nike Grškovića 23, p.p. 23, 10 002 Zagreb, s naznakom „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO“

     O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Hrvatski restauratorski zavod

Objava: 21.12.2016.