Prethodni ministri

Slika /slike/mediji komp2.jpg
dr. sc. Vlatko Pavletić
31.05.1990. - 15.04.1992.

mr. sc. Vesna Girardi-Jurkić
15.04.1992. 18.10.1994.
 
Zlatko Vitez
18.10.1994. - 07.11.1995. 
 

mr. sc. Božo Biškupić
07.11.1995 - 27.01.2000. 
 

dr. sc. Antun Vujić
27.01.2000. - 23.12.2003.

mr. sc. Božo Biškupić
23.12.2003. - 29.12.2010. 
 

mr. Jasen Mesić
29.12.2010. - 23.12.2011.

prof. dr. sc. Andrea Zlatar Violić
23.12.2011. - 25.03.2015.

prof. Berislav Šipuš
24.04.2015. - 22.01.2016

dr. sc. Zlatko Hasanbegović
22.01.2016. - 19.10.2016.